poniedziałek, 7 stycznia 2013

Rozwiązanie konkursu Koszulkowo.com & JBM

Pierwsze miejsce przyznamy Leniwej Kreacji, która mimo, że dostała brief, była tak samokrytyczna względem siebie, że nie przysłała nic. Żaden z ich pomysłów nie był na tyle genialny, aby dzielić się nim z nami. Nie omieszkali nas jednak o tym powiadomić listownie. Wierzymy, że na tej białej karcie kiedyś pojawi się coś genialnego!

Tabula rasa

Druga nagroda wędruje do kreatywnego, którego tożsamości niestety ujawnić nie możemy. Oto fragment maila od niego:

"Witam, w załączniku przesyłam projekty prac konkursowych. Są one spakowane w pliku RAR chronionym hasłem. Po otrzymaniu zaliczki na konto (tu numer), doślę państwu dane do otwarcia pliku. W pliku znajdziecie państwo namiary na serwer, z którego będziecie mogli pobrać prace opatrzone znakiem wodnym. Login i hasło udostępnie po otrzymaniu potwierdzenia przelewu. Zaliczki nie zwracam, nawet jeżeli nie wygram konkursu - jestem artystą i nie pracuje za darmo. I nie udostępniajcie moich danych osobowych, bo spotkamy się w sądzie."

Informujemy, że prześlemy kilka koszulek, w zamian za nasze zdjęcia o który wspominałeś w dalszej części maila.Trzecie miejsce zajął Michał Głuszczuk. Praca jest najbardziej zgodna z briefem ze wszystkich które nadesłaliście. Doceniamy również nietuzinkowy design i kreatywne podejście do nowych mediów. Gratulujemy!Na ASAPie wyślemy maile do zwycięzców i roześlemy koszulki.
PS: Jak zajumają na poczcie to nie ponosimy za to odpowiedzialności.

1 komentarz:

  1. No to jak z wysyłką tych koszuleczek? Kiedy spytacie o adres?

    OdpowiedzUsuń